Rezervácia: +421 44 20 20 200

Rezerváciastola
  Eventy

  Chystáte oslavu, stretávku, rodinnú akciu či akýkoľvek iný event? Ste na správnom mieste.

  Radi sa postaráme o kompletné zastrešenie Vašej akcie. V našej reštaurácii Vám bez problémov spravíme rezerváciu pre pár osôb, alebo zorganizujeme súkromnú akciu v našom salóniku s kapacitou približne 30 osôb.

  Chceli by ste pripraviť firemný večierok pre väčší počet ľudí? V takom prípade Vám radi ponúkneme aj prenájom celej reštaurácie.

  Okrem zabezpečenia priestorov sa samozrejme postaráme aj o vynikajúce občerstvenie na Vašu akciu. Na výber ponúkame tri kombinácie slávnostného menu, ktoré je špeciálne navrhnuté našim šéfkuchárom.

  Preferujete viac občerstvenie formou švédskych stolov? Žiadny problém. Na výber máme aj ponuku cateringu – obložené misy, set miniburgrov, mini rezne s hranolkami a mnoho ďalšieho. Pre mlsné jazýčky, ktoré obľubujú ázijskú kuchyňu máme v ponuke cateringu aj sety plné prvotriedneho sushi od našich sushi majstrov.
  Pri organizácii každej akcie sa postaráme tiež o krásnu výzdobu podľa Vašich predstáv. Máte preferovanú farbu výzdoby? Chceli by ste na svojej party balóny? Všetko je možné. Taktiež vám vieme vytvoriť fotokútik s rekvizitami a instax foťákom na vytvorenie spomienok.

  Pri detských oslavách máte možnosť zarezervovať si prítomnosť našich animátoriek, ktoré detičkám pripravia pekný program a spoločne si užijú krásne chvíle. Ako mega prekvapenie pre Vašich najmenších môže byť vystúpenie maskota v životnej veľkosti, s ktorým si deti zatancujú a spravia fotky. Určite to bude pre ne nezabudnuteľný zážitok.

  Pošlite nám e-mail: event@familiya.sk